Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 270 zł
  oldCena:270 zł 89 zł
  zyskujesz 181 zł
  Radom

  Farbowanie włosów najnowszą technologią Wella 3D

  RABAT68%
sprzedaż zakończona!

89 zł zamiast 270 zł za 89 zł za kupon o wartości 270 zł na farbowanie włosów najnowszą technologią Wella 3D oraz pielęgnację, strzyżenie, modelowanie, stylizację w Studiu Urody Grau’na. Ciesz się trójwymiarowym kolorem swoich włosów!

Szał na filmy 3D zdecydowanie zapoczątkował „Avatar”. Siedząc w kinie mogłaś poczuć się niemalże jak główna bohaterka Neytiri oraz zagłębić się w przepiękny świat Pandory, prawie dotknąć idealnie zielonych drzew i poczuć na twarzy wiatr znad oceanu. Efekt 3D ma to do siebie, że odbiorca stapia się z oglądanym filmem i praktycznie w niego „wchodzi”. Nie czuje się jak widz, ale jak bohater filmu.Jednak dzisiaj nie zapraszamy Ciebie do kina, ale na farbowanie włosów metodą 3D, która tak samo jak wspomniane filmy stała się ostatnio bardzo popularna. Za jedyne 89 zł zaopatrz się w kupon Grupera na pakiet usług fryzjerskich, który czeka na Ciebie w Studiu Urody Grau’na. Farbowanie technologią 3D, pielęgnacja, strzyżenie, modelowanie, stylizacja – to wszystko sprawi, że wszyscy dookoła będą zachwycać się Twoimi włosami. Postaw na dobry efekt!

Dodatkowo otrzymasz 20% rabatu przy następnej wizycie na farbowanie lub strzyżenie thermo cut.

Co to jest technologia farbowania 3D i dlaczego jest lepsza od tradycyjnych metod?

Przy użyciu nowej technologii Wella zapomnisz o starych technikach koloryzowania włosów. Efekty koloryzacji 3D dają wrażenie światła przenikającego ciemne warstwy, tworząc nową głębię oraz wymiarowość. Nigdy więcej pasemek! Nigdy więcej wyraźnych kontrastów! Usługa koloryzacji z efektem 3D to wyrafinowane niuanse bez wyraźnej linii podziału kolorów. Nowe efekty koloryzacji 3D zwracają uwagę. To połączenie działania produktów do koloryzacji z portfolio Wella Professional - Kolestonu Perfect, Color Touch oraz Blondoru - wszystkie z nich zostały udoskonalone wedle najnowszej technologii w służbie piękna i są stosowane do osiągania efektów koloryzacji 3D. W połączeniu z pielęgnacją i strzyżeniem osiągniesz to, co do tej pory było niemożliwe czyli efekt trójwymiarowości zdrowego włosa. Dodatkowo czeka Cię również modelowanie włosów i stylizacja, które sprawią, że ostatecznie nabiorą one idealnej formy.

Studio Urody Grau’na powstało z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek, dla których ważna jest wysoka jakość usług, pełen profesjonalizm oraz najwyższej jakości kosmetyki. W studiu czeka na Ciebie pełen zakres usług fryzjerskich, fachowe porady oraz miła atmosfera. Częste szkolenia wykwalifikowanego personelu pozwalają na rozwój salonu oraz oferowanie usług zgodnie z bieżącymi trendami mody. Używane tam kosmetyki to produkty renomowanych firm m.in. Wella, Lanza oraz Goldwell.

Zaopatrz się koniecznie w kupon Grupera i przyjdź do Studia Urody Grau’na, w którym po raz pierwszy doświadczysz efektu 3D na swoich włosach. Jest on widoczny niemalże od razu! Pamiętaj, że włosy to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Dlatego daj się ponieść 3D!

Miejscowość: Radom Kod ważny przez 90 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  To pierwszy salon w Radomiu, który pozwoli Ci się cieszyć trójwymiarowym kolorem Twoich włosów.
  Dodatkowo przy następnej wizycie otrzymasz 20% rabatu na farbowanie lub strzyżenie thermo cut.
  Twoje włosy zostaną pięknie pofarbowane i nie będą razić oddzielającymi się pasemkami.

 • Warunki

  Kupo można realizować od 25 września 2011 do 25 grudnia 2011.
  Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem:
  48 365 30 30/604 578 922

Wyświetleń: 4076