Różne
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 300 zł
  oldCena:300 zł 39 zł
  zyskujesz 261 zł
  Poznań

  mezoterapię mikroigłową -MEZO ROLLER na bazie kwasu hialuronowego na twarz lub szyję lub dekolt w Gabinecie Kosmetycznym Joan Di Serw w Poznaniu. Niech Twój wygląd zachwyca.

  RABAT87%
sprzedaż zakończona!

39 zł zamiast 300 zł za 39 zł zamiast 300 zł za mezoterapię mikroigłową -MEZO ROLLER na bazie kwasu hialuronowego na twarz lub szyję lub dekolt w Gabinecie Kosmetycznym Joan Di Serw w Poznaniu. Niech Twój wygląd zachwyca.

Mezoterapia mikroigłowa to połączenie technologii medycznej i kosmetycznej. Polega na kontrolowanej mikroperforacji naskórka bez ryzyka uszkodzenia naczyń krwionośnych. EFEKTY są już widoczne po PIERWSZYM zabiegu. Zabieg mezoterapii mikroiigłowej MEZO ROLLER na bazie kwasu hialuronowego jest bezpieczny, bezbolesny i nie uszkadza naczyń krwionośnych. Działanie zabiegu: mikronakłucia poprawiają transport składników aktywnych w głąb skóry silna stymulacja procesów naprawczych skóry poprawa mikrokrążenia Zabieg składa się z kilku etapów: przygotowanie skóry peelingiem kwasowym oczyszczenie i wygładzenie naskórka sterylną końcówką do mechanicznego peelingu (mikropeel) wykonanie mikrona kłuć naskórka sterylną końcówką z metalowymi igłami wprowadzenie ampułkki z kwasem hialuronowym oraz ampułki z koktajlem przeciwzmarszczkowym wyciszenie skóry maską żelową kolagenową Efekty zabiegu: redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych poprawa konturów twarzy poprawa jędrności i elastyczności skóry stymulacja produkcji kolagenu i alestyny poprawa kolorytu cery Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, aktywny zapalny trądzik, trądzik różowaty, stany zapalne skóry np. opryszczka. Teraz masz szansę na beztroską walkę z problemami skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Miejscowość: Poznań Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne
 • Warunki
 • Ofertę przygotował

  Kuponik4You.pl
  Ul. Elekcyjna 33/14
  00-001 Warszawa
  Kuponik4You.pl
 • Dane kontakowe

  Joan Di Serw Os. Rzeczypospolitej 67a 61-393 Poznań
Wyświetleń: 318