Różne
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 78 zł
  oldCena:78 zł 29 zł
  zyskujesz 49 zł
  Cała Polska

  2 markery z utwardzaczami UV do wypełniania i wyrównywania rys na lakierze samochodowym Simoniz Fix it PRO

  RABAT63%
sprzedaż zakończona!

29 zł zamiast 78 zł za 29 zł zamiast 78 zł za 2 markery z utwardzaczami UV do wypełniania i wyrównywania rys na lakierze samochodowym Simoniz Fix it PRO ze sklepu internetowego Szok.in!

Pamiętacie Piotrka, jasnowłosego chłopca z bajki „Zaczarowany ołówek”? Wszystko, co narysował za pomocą swojego magicznego pisaka, natychmiast zamieniało się w prawdziwy przedmiot. Doniczka dla babci? Proszę bardzo. Uszczelka kolektora wydechowego do auta? Masz za minutę. Nowy samochód terenowy? Żaden problem. Dziś Piotrek wybrał auto, ale jeszcze tego samego dnia jego jeep został zarysowany przez nieostrożnego rowerzystę. „Co zrobić z tą paskudną rysą?” - głowił się Piotrek - „Przecież nie mogę wyczarować braku rysy... Hmm... Tak, już wiem!” Piotrek zabrał się do roboty i narysował marker do wypełniania rys Fix it PRO firmy Simoniz. Zapełnienie rysy zajęło kilkanaście sekund i nie było po niej żadnego śladu – chłopak teraz się głowi, gdzie ona właściwie się znajdowała! Zaczarowanymi ołówkami niestety nie dysponujemy, ale mamy dla Ciebie kupon na coś nie mniej magicznego – dwa markery do wypełniania i wyrównywania rys Fix it PRO ze sklepu internetowego www.szok.in - za jedyne 29 zł!

Marker Fix It Pro posiada profesjonalną i szybką formułę naprawczą o bardzo wysokiej skuteczności. Nie ważne, czy Twój samochód jest polakierowany na kolor czarny, czerwony, niebieski czy seledynowy – Simoniz Fix it PRO jest absolutnie uniwersalny.

Składniki Fix It Pro uaktywniają zawarte w promieniach słonecznych promieniowanie UV. Wypełniają efektywnie uszkodzenie a następnie łączą się z oryginalnym lakierem pojazdu, dzięki czemu Fix It Pro na stałe eliminuje rysypowstałe na karoseriiPotem samodzielnie się wysusza, a Ty nie musisz się już wstydzić wyglądu swojego samochodu! Ergonomiczne ukształtowanie Fix It Pro umożliwia jego precyzyjne zastosowanie w miejscu rysy. Koszt lakierowania przewyższałby nawet dwudziestokrotnie wartość markera. Nie przepłacaj!

Tęsknisz za jednolitym kolorem lakieru Twojej cokolwiek sfatygowanej karoserii? Nie potrafisz przyzwyczaić się do tego, że powierzchnię Twojej fury można byłoby wystawić w galerii sztuki współczesnej? Nie możesz ścierpieć widoku odrażających rys? Ta oferta jest dla Ciebie!

Sklep internetowy Szok.in od lat zaskakuje nietuzinkowymi pomysłami w branży kuriozalnych przedmiotów. W tym gabinecie osobliwości możesz znaleźć: silikonowe zegarki, okulary nerd, świecąca słuchawka prysznicowa czy jednomilionowy banknot dolarowy.

 

Miejscowość: Cała Polska Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne

  Jeden uniwersalny marker do setek barw lakieru!
  Niepozorny marker trwale usuwa rysy powierzchniowe, łącząc istniejące warstwy lakieru, po czym samodzielnie się wysusza!
  Dzięki Fix it PRO rysa zniknie tak szybko jak powstała!
  Bardzo łatwy w użyciu, niewielki i podręczny!

 • Warunki

  Kupon można realizować od 6 października do 6 listopada 2011.
  Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  Kupon obejmuje koszt transportu.
  Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz kontaktowy.

 • Ofertę przygotował

  Gruper Sp. z o.o.
  ul. Szturmowa 2a
  02-678 Warszawa
  http://www.gruper.pl
 • Dane kontakowe

  www.szok.in

  Sklep z gadżetami i prezentami Szok.in
  e-mail: sklep@szok.in

  tel. 533 555 533

Wyświetleń: 494