Podróże
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 62 zł
  oldCena:62 zł 29 zł
  zyskujesz 33 zł
  Cała Polska

  Jednodniowy skipass dla 1 osoby w słowackim Ski Zabava – Hrustin

  RABAT54%
sprzedaż zakończona!

29 zł zamiast 62 zł za 29 zł zamiast 62 zł za jednodniowy skipass dla 1 osoby w słowackim Ski Zabava – Hrustin. Poddaj się białemu szaleństwu!

„Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co ci się trafi” – mówił tytułowy bohater kultowego już filmu „Forrest Gump”. Ty jednak nie musisz zdawać się na ślepy los. Weź sprawy we własne ręce, zrealizuj kupon Grupera z 53% rabatu na jednodniowy skipass dla 1 osoby w słowackim Ski Zabava – Hrustin i daj się ponieść białemu szaleństwu w niezwykłej krainie zabawy i śniegu! Otrzymasz także 30% rabatu na minimum 3 noclegi w ośrodku.

Ski Zabava – Hrustin to nowo zbudowany ośrodek narciarski w stylu góralskim, malowniczo położony w północnej Słowacji, niedaleko miasta Dolny Kubin, w którym znajduje się nowozbudowany aquaparkAquarelax. Ośrodek zlokalizowany na wysokości 900–1142 m n.p.m. otacza wspaniała, charakterystyczna dla regionu górska przyroda oraz doskonale zadbane tereny dla narciarzy. Ta lokalizacja w połączeniu ze skutecznym systemem sztucznego zaśnieżania zapewnia nie tylko doskonałe warunki śniegowe przez cały sezon narciarski, ale pozwala także na narciarskie eskapady wiosną. Na miejscu można zapisać się do szkółki narciarskiej, wypożyczyć sprzęt oraz poddać serwisowi własne narty.

W ramach oferty otrzymasz także 30% rabatu na minimum 3 noclegi w ośrodku, w którym możesz wypocząć po intensywnym dniu na stoku, na przykład udając się do strefy wellness, gdzie warto zanurzyć się w uspokajająco szumiącym, kuszącym ciepłymi bąbelkami jacuzzi albo wygrzać w saunie fińskiej. A rankiem, przed wyjściem na stok lub na spacer możesz zjeść smakowite i sycące śniadanie, oparte na tradycyjnych orawskich produktach i wypić filiżankę aromatycznej kawy.

Wszystkie pokoje w ośrodku są wyposażone w telewizję satelitarną z 16 kanałami (w tym polskimi) oraz łazienki, a wystrój pomieszczeń nawiązuje do stylu góralskich chat z charakterystycznymi drewnianymi podłogami i meblami. Goście mają też dostęp do bezpłatnego wi-fi.

Miejscowość: Cała Polska Kod ważny przez 120 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Białe szaleństwo na słowackich stokach dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń!
  Ośrodek Ski Zabava – Hrustin to idealne miejsce na zimowe szaleństwa zarówno dla miłośników dwóch, jak i jednej deski.
  Otrzymasz 20% rabatu na wejście do aquaparku Aquarelax.
  Doskonała lokalizacja tras narciarskich na wysokości 900–1142 m n.p.m. oraz nowoczesne systemy zaśnieżania zapewniają doskonałe warunki narciarskie, sprawne szusowanie i moc narciarskich doznań.
  Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu na minimum 3 noclegi w ośrodku Ski Zabava – Hrustin.

 • Warunki

  Kupon można zrealizować od 9 stycznia do 30 marca 2012 (z wyłączeniem terminu od 26.12.2011 do 02.01.2012).
  Prosimy dowiadywać się o wolnych terminach zakwaterowania mailem:
  info@skizabava.sk
  Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.
  Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem:
  421 905 653 766
  lub za pośrednictwem poczty e-mail:
  info@skizabava.sk (z obsługą porozumiesz się po polsku lub angielsku).
  Parking bezpłatny.

Wyświetleń: 223