Podróże
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 1998 zł
  oldCena:1998 zł 999 zł
  zyskujesz 999 zł
  Cała Polska

  5-dniową wycieczkę do Rzymu

  RABAT50%
sprzedaż zakończona!

999 zł zamiast 1998 zł za 999 zł za kupon o wartości 1998 zł na 5-dniową wycieczkę do Rzymu z zakwaterowaniem, śniadaniami oraz przelotem w obie strony dla 1 osoby z Biurem Podróży Atena. Daj się ponieść magii Wiecznego Miasta!

Nazywany jest Wiecznym Miastem, do którego prowadzą wszystkie drogi. Rzym – metropolia o wielowiekowym i niezmiennym znaczeniu była kolebką kultury zachodniej, centrum życia politycznego w starożytności, a później ośrodkiem chrześcijaństwa. Mimo ciężkich czasów i najazdów barbarzyńców włoska stolica po dziś dzień zachowała dawną świetność i moc bezcennych zabytków, które co roku są podziwiane przez ok. 12 milionów turystów z całego świata. To miasto, w którym historia przeplata się z teraźniejszością. Lecz Rzym to nie tylko wielka sztuka. To również miasto tętniące życiem do późnych godzin nocnych, które czaruje urokliwymi kafejkami, zacisznymi uliczkami i niepowtarzalną atmosferą. Z kuponem Grupera z 50% rabatu na 5-dniową wycieczkę do Rzymu i Ty możesz poczuć wspaniały klimat i magię tego miasta. Jest to także idealna propozycja dla par! W końcu Rzym to znane jeszcze ze słynnego filmu „Rzymskie wakacje” miasto miłości. Kup 2 kupony i zabierz swoją drugą połówkę na niezapomnianą podróż do Wiecznego Miasta.

Kupon obejmuje:

• 4 noclegi w hotelach **/*** w samym centrum Rzymu w okolicy dworca Termini, w niektórych terminach możliwy hotel położony poza ścisłym centrum Rzymu, ale z dogodnym dojazdem komunikacją miejską (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami),

• 3 śniadania – w dniu wylotu śniadanie może zostać podane w formie suchego prowiantu,

• przelot do/z Rzymu (lot kursowy „tanimi liniami”), opłaty lotniskowe,

• opiekę pilota-przewodnika,

• ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Harmonogram wyjazdu:

1 dzień – zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Odprawa, przelot do Rzymu. Transfer z

lotniska do hotelu. Zwiedzanie Rzymu: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Bazylika Santa

Maria Maggiore. Nocleg.

2 dzień – śniadanie. Przejazd do Watykanu. Udział w modlitwie. Przejazd do Rzymu i zwiedzanie Rzymu Romantycznego: Plac del Popolo, Plac Hiszpański i Schody Hiszpańskie, Piazza Colonna, Fontanna di Trevi, kościół Santa Maria Sopra Minerva, Plac Navona, Campo dei Fiori, Piazza Mattei – Fontana delle Tartarughe, przejście obok głównej synagogi rzymskiej i Teatru Marcellusa, kościoła Santa Maria in Cosmedin („Usta Prawdy“), spacer uroczymi uliczkami wyspy Tiberina, zakończenie spaceru w dzielnicy Trastevere (Zatybrze) – barwnym fragmencie miasta znanym z wielu restauracji i nocnego życia. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień – śniadanie. Przejazd do Watykanu. Zwiedzanie, m.in.: Muzeum Watykańskiego i Kaplicy Sykstyńskiej, Bazyliki Św. Piotra, Grobów Papieskich – indywidualna modlitwa przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II. Czas wolny.

4 dzień – Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie m.in.: Rzymu Starożytnego: Plac Wenecki, Panteon, Forum Trajana, Kapitol, Forum Romanum, Więzienie Mamertyńskie, Łuk Konstantyna oraz Koloseum i Palatyn z zewnątrz. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień – śniadanie. Wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Odprawa, przelot do Polski.

UWAGA: Program jest ramowy, kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec

zmianie.

Biuro Podróży Atena charakteryzuje nieprzeciętna solidność i dbałość o szczegóły. Specjalizuje się ono w organizacji wycieczek do najatrakcyjniejszych miejsc w Europie, takich jak: Grecja, Włochy, Francja, Bułgaria i Chorwacja. Stale rozwijające się oferta biura i rosnące zainteresowanie jego ofertami jest najlepszym dowodem na to, że, wybierając wypoczynek z Ateną, zrelaksujesz się jak nigdy przedtem!

Miejscowość: Cała Polska Kod ważny przez 150 dni od dnia zakupu
 • Ważne

  Pewne miejsca są zawsze warte odwiedzenia. Rzym od lat przyciąga turystów z różnych stron świata, spragnionych niecodziennych wrażeń i przeżyć kulturalnych.
  Wycieczka do Rzymu to świetna okazja, aby poznać Wieczne Miasto, będącego żywym pomnikiem starożytności. Żadne z włoskich miast nie potrafi fascynować tak, jak Rzym!
  Wspaniałe zabytki Rzymu, muzea, kaplice, Koloseum, Panteon, Schody Hiszpańskie –najdłuższe i najszersze schody w Europie to tylko niektóre z pereł zachodniej architektury, które masz szansę zobaczyć.
  Jeśli pragniesz przeżyć romantyczne chwile, kup 2 kupony i zaproś swoją drugą połówkę na wycieczkę do miasta miłości, które niezmiennie od wielu lat czaruje wspaniałymi zabytkami, urokliwymi kafejkami i wspaniałą atmosferą!
  Oferta obejmuje:
  4 noclegi w hotelach **/*** w samym centrum Rzymu w okolicy dworca Termini, w niektórych terminach możliwy hotel położony poza ścisłym centrum Rzymu, ale z dogodnym dojazdem komunikacją miejską (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami),
  3 śniadania
  przelot do/z Rzymu (lot kursowy „tanimi liniami”), opłaty lotniskowe,
  opiekę pilota-przewodnika,
  ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

 • Warunki

  Kupon można wykorzystać od 30 listopada 2011 do 07 marca 2012.
  Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  Limit kuponów: 120 sztuk.
  Dostępne terminy:
  30.11-04.12.2011
  25.01-29.01.2012
  08.02-12.02.2012
  15.02-19.02.2012
  29.02-04.03.2012
  07.03-11.03.2012
  Godziny wylotów ustalane są przez przewoźnika Ryanair i mogą ulec zmianie.
  Planowane godziny lotów:
  wylot z Krakowa w środy o godz. 09:00, przylot do Rzymu Ciampino o godz.11:05,
  wylot z Rzymu Ciampino w niedziele o godz. 06:30, planowane lądowanie w Krakowie o godz. 08:35.
  Aby zrealizować kupon, należy wysłać e-maila z tytułem: Rzym + termin na adres: biuro@atena.oswiecim.pl i podać następujące dane: imię i nazwisko, adres zameldowania, data urodzenia, telefon, wybrany termin, nr kuponu.
  Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą e-mailową. Potwierdzenia rezerwacji będą wysyłane do e-mailem w formie elektronicznej w ciągu maks. 21 dni od zakończenia sprzedaży.
  Dodatkowo płatne: 100,00 Eu (transfery: lotnisko – hotel – lotnisko, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów*, miejscowi przewodnicy, taksa klimatyczna w hotelach, bilety komunikacji miejskiej). Dopłata do pokoju 1-os.: 500 zł.
  *nie obowiązkowo

Wyświetleń: 266